SCAHDTMLC108242
  • Foto's
  • Instructie

Artikel: BPM 602453930
MTConnect module 24xLC/MTP OS2

Klasse
Patchpaneel glasvezel
Merk
Brand-Rex/Leviton
Serie
MT CONNECT
Bruto prijs
€ 1.675,46 per 1 PCE
Kortingsgroep
00
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Patchpaneel glasvezel
Merk
Brand-Rex/Leviton
Serie
MT CONNECT
Bruto prijs
€ 1.675,46 per 1 PCE
Kortingsgroep
00

Artikelspecificaties

Geschikt voor aantal koppel/chassisdelen
0
Geschikt voor aantal module-inzetstukken
0
Met aantal koppelingen/adapters
0
Kleur
Zwart
RAL-nummer
0
Aantal hoogte-eenheden
0
Hoogte
0 mm
Breedte
0 mm
Diepte
0 mm
Video's

Kannegieter
Actie: Nee
Artikelklasse: Merk: Brand-Rex/Leviton Serie: MT CONNECT
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
BPM 000000000
MTFHDBLK2
MTConnect blindpaneel 17,38 1PCE
BPM 000000001
MTFHD5SIJ2
MTConnect faceplate 5xRJ45 47,90 1PCE
BPM 302453930
SCAHDTMLCOM3242
MTConnect module 24xLC/MTP OM3 1.410,58 1PCE
BPM 401253930
SCAHDTMLCOM4122
MTConnect module 12xLC/MTP OM4 980,69 1PCE
BPM 402453930
SCAHDTMLCOM4242
MTConnect module 24xLC/MTP OM4 1.538,77 1PCE
BPM 601253930
SCAHDTMLC008122
MTConnect module 12xLC/MTP OS2 1.045,04 1PCE
BPM 602453930
SCAHDTMLC108242
MTConnect module 24xLC/MTP OS2 1.675,46 1PCE