E787802GNZ20007M

Artikel: CEJ 6002792007
Patchcord LC-LC UniBoot OS2 7m

Klasse
Patchkabel glasvezel
Merk
Corning
Serie
Edge Jumpers
Bruto prijs
Prijs op aanvraag
Kortingsgroep
CR-FOP
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Patchkabel glasvezel
Merk
Corning
Serie
Edge Jumpers
Bruto prijs
Prijs op aanvraag
Kortingsgroep
CR-FOP

Artikelspecificaties

Type vezel
Singlemode
Categorie
OS2
Aantal vezels
2
Kabeltype
Duplex
Lengte
7 m
Connectortype uiteinde 1
LC-duplex
Connectortype uiteinde 2
LC-duplex
APC-uitvoering
Nee
Mantelkleur
Geel
Video's

Kannegieter
Actie: Nee
Artikelklasse: Merk: Corning Serie: Edge Jumpers
  • Resultaten 1 - 10 van 42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • >
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
CEJ 000001
TRIGGER-BP-U-N
UniBoot trigger Blauw Prijs op aanvraag
CEJ 000002
TRIGGER-BP-U-E
UniBoot trigger Oranje Prijs op aanvraag
CEJ 000003
TRIGGER-BP-U-G
UniBoot trigger Groen Prijs op aanvraag
CEJ 000005
TRIGGER-BP-U-C
UniBoot trigger Grijs Prijs op aanvraag
CEJ 000007
TRIGGER-BP-U-R
UniBoot trigger Rood Prijs op aanvraag
CEJ 000008
TRIGGER-BP-U-B
UniBoot trigger Zwart Prijs op aanvraag
CEJ 000009
TRIGGER-BP-U-Y
UniBoot trigger Geel Prijs op aanvraag
CEJ 000011
TRIGGER-BP-U-P
UniBoot trigger Roze Prijs op aanvraag
CEJ 000012
TRIGGER-BP-U-A
UniBoot trigger Aqua Prijs op aanvraag
CEJ 000014
TRIGGER-BP-U-K
UniBoot trigger Beige Prijs op aanvraag
  • Resultaten 1 - 10 van 42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • >