LANS-MOD-E6-W

Artikel: CFP 903024
LANS adapter SC simplex wit,5x MM OM3/4

Klasse
Glasvezel koppeling
Merk
Corning
Serie
LanScape Algemeen
Bruto prijs
€ 4,80 per 1 PCE
Kortingsgroep
CR-FOC
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Glasvezel koppeling
Merk
Corning
Serie
LanScape Algemeen
Bruto prijs
€ 4,80 per 1 PCE
Kortingsgroep
CR-FOC

Artikelspecificaties

Geschikt voor vezeltype
Multimode
Connectortype uiteinde 1
SC
Connectortype uiteinde 2
SC
Materiaal behuizing
Kunststof
Materiaal huls
Keramiek
Bevestigingswijze
Inklemmen (snap)
Kleur
Overig
APC-uitvoering
Nee
UPC-uitvoering
Ja
Video's

Kannegieter
Actie:
Artikelklasse: Merk: Corning Serie: LanScape Algemeen
  • Resultaten 1 - 10 van 175
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
  • >>
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
CEH 4012301
EDGE-CS12-AD
EDGE Cassette 12 vezels OM4 Prijs op aanvraag
CEH 6012301
EDGE-CS12-AE
EDGE Cassette 6 LC Duplex OS2 Prijs op aanvraag
CEH 6012302
EDGE-CS12-AE-P00RM
EDGE Cassette 6 LC Duplex OS2 (UPC) Prijs op aanvraag
CFA 00215
SPH-DIN-KIT
DIN rail bracket 37,14 1PCE
CFA 00291
S45754-A3-A75
Universal in-line closure UCAO 3-6 94,48 1PCE
CFA 00292
S45754-A3-R54
Splice tray with cover UCAO 3-6 13,70 1PCE
CFA 00304
95-000-04
CamSplice Mechanical Splices 6 stuks 16,30 1PCE
CFA 00305
VFL-350-EMEA
Light-Pen 270,34 1PCE
CFA 00306
VFL-AKIT
Toolkit, 1.25/2.5 VFL Adapters 134,26 1PCE
CFA 00320
FCC-CLEANER-FIBER
Fibre Optic Cleaning Fluid 33,66 1PCE
  • Resultaten 1 - 10 van 175
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
  • >>