DGV

Artikel: DGV 8000
FC/LC Voor of Naspanhaspel 500m OS1

Klasse
Voor/naspan lengte glasvezelmeting
Merk
Kannegieter
Serie
Assemblies glasvezel
Bruto prijs
€ 528,90 per 1 PCE
Kortingsgroep
00
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Voor/naspan lengte glasvezelmeting
Merk
Kannegieter
Serie
Assemblies glasvezel
Bruto prijs
€ 528,90 per 1 PCE
Kortingsgroep
00

Artikelspecificaties

Video's

Kannegieter
Actie: Nee
Artikelklasse: Voor/naspan lengte glasvezelmeting Merk: Kannegieter Serie: Assemblies glasvezel
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
DGV 8000
DGV
FC/LC Voor of Naspanhaspel 500m OS1 528,90 1PCE
DGV 8001
DGV
FC/LC Voor of Naspanhaspel 500m OM3 574,00 1PCE