KFP

Artikel: KFP 6033001
FO Patchcord LC-LC 9µm OS2 Duplex 1m

Klasse
Patchkabel glasvezel
Merk
Kannegieter
Serie
Patchsnoeren Glasvezel
Bruto prijs
€ 11,58 per 1 PCE
Kortingsgroep
KE-FOP
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Patchkabel glasvezel
Merk
Kannegieter
Serie
Patchsnoeren Glasvezel
Bruto prijs
€ 11,58 per 1 PCE
Kortingsgroep
KE-FOP

Artikelspecificaties

Type vezel
Singlemode
Categorie
OS2
Aantal vezels
2
Kabeltype
Duplex
Lengte
1 m
Connectortype uiteinde 1
LC
Connectortype uiteinde 2
LC
APC-uitvoering
Nee
Mantelkleur
Geel
Video's

Kannegieter
Actie:
Artikelklasse: Merk: Kannegieter Serie: Patchsnoeren Glasvezel
  • Resultaten 1 - 10 van 175
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
  • >>
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
KFP 1002XX2
KFP
FO Pigtail ST OM1 2m set van 12 kleuren 25,93 1PCE
KFP 1011001
KFP
FO Patchcord SC-SC 62,5µm OM1 Duplex 1m 7,43 1PCE
KFP 1011002
KFP
FO Patchcord SC-SC 62,5µm OM1 Duplex 2m 8,64 1PCE
KFP 1011003
KFP
FO Patchcord SC-SC 62,5µm OM1 Duplex 3m 8,82 1PCE
KFP 1011005
KFP
FO Patchcord SC-SC 62,5µm OM1 Duplex 5m 10,02 1PCE
KFP 1012001
KFP
FO Patchcord SC-ST 62,5µm OM1 Duplex 1m 8,02 1PCE
KFP 1012002
KFP
FO Patchcord SC-ST 62,5µm OM1 Duplex 2m 8,45 1PCE
KFP 1012003
KFP
FO Patchcord SC-ST 62,5µm OM1 Duplex 3m 8,87 1PCE
KFP 1012005
KFP
FO Patchcord SC-ST 62,5µm OM1 Duplex 5m 10,66 1PCE
KFP 1012007.5
KFP
FO Patchcord SC-ST 62,5µm OM1 Duplex 7,5 11,94 1PCE
  • Resultaten 1 - 10 van 175
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
  • >>