7000031640

Artikel: MMM 0200
6300 SC Hot Melt Connector, MM, 125µm

Klasse
Glasvezel connector
Merk
3M
Serie
Volition
Bruto prijs
€ 6,75 per 1 PCE
Kortingsgroep
70
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Glasvezel connector
Merk
3M
Serie
Volition
Bruto prijs
€ 6,75 per 1 PCE
Kortingsgroep
70

Artikelspecificaties

Uitvoering
Plug (steker) EV004107
Geschikt voor vezeltype
Multimode
Connectortype
SC
APC-uitvoering
Nee
Aansluitwijze
Crimpen
Materiaal ferrule
Keramiek
Kleur
Overig
Video's

Kannegieter
Actie: Nee
Artikelklasse: Merk: 3M Serie: Volition
  • Resultaten 1 - 10 van 13
  • 1
  • 2
  • >
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
MMM 0100
7000031638
6100 Hot Melt connector ST MM tule wit 5,77 1PCE
MMM 0200
7000031640
6300 SC Hot Melt Connector, MM, 125µm 6,75 1PCE
MMM 0210
7000058549
6100-R Connector ST MM Hot Melt Red boot Prijs op aanvraag
MMM 0352
7000058655
LC Hot Melt houders 4st. Prijs op aanvraag
MMM 0504
7000031718
NPC SC connector MM 50/125µm, OM3 13,74 1PCE
MMM 0600
7000031731
NPC LC connector SM 09/125µm, OS1 Prijs op aanvraag
MMM 0604
7000031729
NPC LC connector MM 50/125µm, OM3 13,66 1PCE
MMM 0650
7000058722
NPC LC Connector Assembly Tool Prijs op aanvraag
MMM 1100
7000058277
6112 Koppelstuk ST-ST Multi Mode 2,08 1PCE
MMM 1200
FF920011807
3M Novec Connector Cleaner 21,12 1PCE
  • Resultaten 1 - 10 van 13
  • 1
  • 2
  • >