AT-MMC2000/SC-60

Artikel: NAL 002001
Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM, SC Connector

Klasse
Netwerkswitch
Merk
Allied Telesis
Serie
Mini Media Converter
Bruto prijs
€ 357,56 per 1 PCE
Kortingsgroep
AT-B
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Netwerkswitch
Merk
Allied Telesis
Serie
Mini Media Converter
Bruto prijs
€ 357,56 per 1 PCE
Kortingsgroep
AT-B

Artikelspecificaties

Video's

Kannegieter
Actie: Nee
Artikelklasse: Netwerkswitch Merk: Allied Telesis Serie: Mini Media Converter
Aantal poorten 10 Gbps RJ45: 0 Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC: 0 Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC: 0 Aantal poorten 100 Mbps POF: 0
Aantal poorten 1000 Mbps POF: 0 Aantal PoE-poorten: 0 Max. PoE-vermogen (W): 0 Montagewijze: -
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
NAL 000201
AT-MMC200/SC-60
Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, SC connector 226,32 1PCE
NAL 000202
AT-MMC200/ST-60
Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, ST 226,32 1PCE
NAL 002001
AT-MMC2000/SC-60
Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM, SC Connector 357,56 1PCE
NAL 002003
AT-MMC2000/LC-60
Mini Media Converter 10/100/1000T,1000BASE-SX MM, LC 357,56 1PCE
NAL 002004
AT-MMC2000/SP-60
Mini Media Converter 10/100/1000T to SFP 304,56 1PCE