AT-SP10TW1

Artikel: NAL 781021
SFP+ "Twinax" Copper cable, 1m

Klasse
Netwerkunit
Merk
Allied Telesis
Serie
Allied SFP Series
Bruto prijs
€ 177,05 per 1 PCE
Kortingsgroep
AT-A
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Netwerkunit
Merk
Allied Telesis
Serie
Allied SFP Series
Bruto prijs
€ 177,05 per 1 PCE
Kortingsgroep
AT-A

Artikelspecificaties

Video's

Kannegieter
Actie: Nee
Artikelklasse: Netwerkunit Merk: Allied Telesis Serie: Allied SFP Series
  • Resultaten 1 - 10 van 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • >
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
NAL 781010
AT-SP10SR
AT-SP10SR 850nm 10G SFP+ - Hot Swappable 219,52 1PCE
NAL 781012
AT-SP10LR
10km 1310nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable 824,50 1PCE
NAL 781014
AT-SP10ZR80/I
80km 1550nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable Industrial Temp 10.581,72 1PCE
NAL 781016
AT-SP10ER40/I
40km 1550nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable Industrial Temp 3.760,73 1PCE
NAL 781021
AT-SP10TW1
SFP+ "Twinax" Copper cable, 1m 177,05 1PCE
NAL 781023
AT-SP10TW3
SFP+ "Twinax" Copper cable, 3m 219,52 1PCE
NAL 781027
AT-SP10TW7
SFP+ "Twinax" Copper cable, 7m 261,96 1PCE
NAL 782401
AT-SPLX40
AT-SPLX40 40Km 1310nm 1000Base-LX SFP 550,23 1PCE
NAL SPBD10
AT-SPBD10-14
AT-SPBD10-14,1000LX Single Mode BIDI SFP (1490 TX, 1310 RX) 177,05 1PCE
NAL SPBD11
AT-SPBD10-13
AT-SPBD10-13 1000LX Single Mode BIDI SFP (1310 TX, 1490 RX) 177,05 1PCE
  • Resultaten 1 - 10 van 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • >