MS410589

Artikel: NMS 306006
Converter Transparent <155Mbps MM/SC - SM/SC 40km

Klasse
Media converter
Merk
MICROSENS
Serie
Enterprise
Bruto prijs
€ 740,02 per 1 PCE
Kortingsgroep
36
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Media converter
Merk
MICROSENS
Serie
Enterprise
Bruto prijs
€ 740,02 per 1 PCE
Kortingsgroep
36

Artikelspecificaties

Video's

Kannegieter
Actie: Nee
Artikelklasse: Merk: MICROSENS Serie: Enterprise
  • Resultaten 1 - 10 van 56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
NMS 100200DX
MS100200DX
Transceiver, SFP Gigabit 850nm MM LC 95,01 1PCE
NMS 100210DX
MS100210DX
Transceiver, SFP Gigabit , 1310nm SM FP min. 10km, LC 120,01 1PCE
NMS 100602
MS416001M
19“ Chassis 3 HU, max. 12 module slots 399,99 1PCE
NMS 100606
MS416004M
Power Supply 3HU 100..240VAC, manageable 270,01 1PCE
NMS 102002
MS700680
Power Supply 65 W 48 VDC 1.35 A Medical 160,00 1PCE
NMS 102003
MS700701
Power Supply 65 W, 54 VDC / 1.2 A 85,01 1PCE
NMS 102090
MS700457
DIN Rail Power supply 240W, 48 V DC/5 A 330,43 1PCE
NMS 102100
MS700466
DIN Rail Power supply 96W, 48 V DC/2.0A 290,00 1PCE
NMS 102110
MS700467
DIN Rail Power supply 192W, 48 V DC/4.0A 450,00 1PCE
NMS 102120
MS700468
DIN Rail Power supply 360W, 48 V DC/7.5A 540,00 1PCE
  • Resultaten 1 - 10 van 56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >