MS657102X

Artikel: NMS 657102X
Industrial Fast Ethernet Switch, 4x 10/100Base-TX, 1x 100Base-FX Multimode 1310nm SC

Klasse
Netwerkswitch
Merk
MICROSENS
Serie
Entry Line
Bruto prijs
€ 186,00 per 1 PCE
Kortingsgroep
36
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Netwerkswitch
Merk
MICROSENS
Serie
Entry Line
Bruto prijs
€ 186,00 per 1 PCE
Kortingsgroep
36

Artikelspecificaties

Video's

Kannegieter
Actie: Nee
Artikelklasse: Netwerkswitch Merk: MICROSENS Serie: Entry Line
Aantal poorten 10 Gbps RJ45: - Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC: - Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC: - Aantal poorten 100 Mbps POF: -
Aantal poorten 1000 Mbps POF: - Aantal PoE-poorten: - Max. PoE-vermogen (W): - Montagewijze: -
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
NMS 652119
MS652119PM
Modular Industrial Gigabit Ethernet Basic-Switch, 8x 10/100/1000T PoE+ (PSE), 1x 10/100/1000T PoE+ (PD), 4x Dual Media Ports: 100/1000X SFP-Slot or 10/100/1000T, integrated CPU, Serial Port, USB Port, SD Memory Card Slot, I/O: 2x in, 2x out, 2x power input 24..57 VDC 1.749,57 1PCE
NMS 652219
MS652219PM
Profi Line Modular 6 Port Expansion Module, 4x 10/100/1000T PoE+ (PSE), 2x Dual Media Ports: 100/1000X SFP-Slot or 750,00 1PCE
NMS 652419
MS652419PM
Profi Line Modular 12 Port Expansion Module, 8x 10/100/1000T PoE+ (PSE), 4x Dual Media Ports: 100/1000X SFP-Slot or 10/100/1000T 1.300,02 1PCE
NMS 655210
MS655210
EL Industrial switch 8x10/100/1GTX-2xSFP 410,00 1PCE
NMS 657100X
MS657100X
Industrial Fast Ethernet Switch, 5x 10/100Base-TX 100,02 1PCE
NMS 657102X
MS657102X
Industrial Fast Ethernet Switch, 4x 10/100Base-TX, 1x 100Base-FX Multimode 1310nm SC 186,00 1PCE
NMS 657104X
MS657104X
Industrial Fast Ethernet Switch, 4x 10/100Base-TX, 1x 100Base-FX Single Mode 1310nm SC min. 30km 320,00 1PCE
NMS 657140X
MS657140X
Industrial Fast Ethernet Switch, 8x 10/100Base-TX 129,99 1PCE
NMS 657203PX
MS657203PX
Industrial Gigabit Ethernet Switch, 4x 10/100/1000T, , 1x 10/100/1000T oder 100/1000X SFP Combo Port, 1x 100/1000X SFP Slot, 4x PoE+ up to 30W per port, 48..56VDC redundant input 450,00 1PCE