ECM-UM12-05-93Q

Artikel: CEM 401205930
EDGE cassette OM4 MTP-LC Duplex

Klasse
Systeem patchpaneel glasvezel
Merk
Corning
Serie
Edge Module
Bruto prijs
Prijs op aanvraag
Kortingsgroep
CR-FOC
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Systeem patchpaneel glasvezel
Merk
Corning
Serie
Edge Module
Bruto prijs
Prijs op aanvraag
Kortingsgroep
CR-FOC

Artikelspecificaties

Categorie
OM4
Type aansluiting voorzijde
LC-duplex
Aantal connectoren voorzijde
6
Kleur
Zwart
Video's

Kannegieter
Actie: Nee
Artikelklasse: Systeem patchpaneel glasvezel Merk: Corning Serie: Edge Module
Categorie: Type aansluiting voorzijde: Aantal connectoren voorzijde: Kleur:
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
CEM 301205930
ECM-UM12-05-93T
EDGE Cassette OM3 MTP-LC Duplex Prijs op aanvraag
CEM 400805930
ECM8-UM08-05-E6Q-ULL
EDGE8 Cassette OM4 MTP-LC Duplex Prijs op aanvraag
CEM 401205930
ECM-UM12-05-93Q
EDGE cassette OM4 MTP-LC Duplex Prijs op aanvraag
CEM 600805930
ECM8-UM08-04-E8G-ULL
EDGE8 Cassette OS2 MTP-F - 4x LC Duplex Prijs op aanvraag
CEM 601204890
ECM-UM12-04-89G
EDGE Cassette OS2 MTP-LC Duplex Prijs op aanvraag