95-400-11-BP3A

Artikel: CFA 8011
Tule, LC, 3.0 mm, Turquoise (100 stuks)

Klasse
Kabelbeschermingstule
Merk
Corning
Serie
LanScape Algemeen
Bruto prijs
€ 16,40 per 1 PCE
Kortingsgroep
CR-FOC
Bestelhoeveelheid
1 BX (100 PCE)
Klasse
Kabelbeschermingstule
Merk
Corning
Serie
LanScape Algemeen
Bruto prijs
€ 16,40 per 1 PCE
Kortingsgroep
CR-FOC

Artikelspecificaties

Kabel
Overig
Connector
Overig
Kleur
Overig
Materiaal
Overig
Video's

Kannegieter
Actie:
Artikelklasse: Merk: Corning Serie: LanScape Algemeen
  • Resultaten 1 - 10 van 124
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
  • >>
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
CEH 4012301
EDGE-CS12-AD
EDGE Cassette 12 vezels OM4 Prijs op aanvraag
CEH 6012301
EDGE-CS12-AE
EDGE Cassette 6 LC Duplex OS2 Prijs op aanvraag
CEH 6012302
EDGE-CS12-AE-P00RM
EDGE Cassette 6 LC Duplex OS2 (UPC) Prijs op aanvraag
CFA 00215
SPH-DIN-KIT
DIN rail bracket 41,34 1PCE
CFA 00291
S45754-A3-A75
Universal in-line closure UCAO 3-6 284,72 1PCE
CFA 00304
95-000-04
CamSplice Mechanical Splices 6 stuks 31,55 1PCE
CFA 00305
VFL-350-EMEA
Light-Pen 288,16 1PCE
CFA 00306
VFL-AKIT
Toolkit, 1.25/2.5 VFL Adapters 143,12 1PCE
CFA 00320
FCC-CLEANER-FIBER
Fibre Optic Cleaning Fluid 38,04 1PCE
CFA 067078
M67-078
M67-078 Splice Tray 51,06 1PCE
  • Resultaten 1 - 10 van 124
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
  • >>