055702Q5Z20010M

Artikel: CFJ 4002310010
FO Patchcord LC-SC OM4 Duplex 10m

Klasse
Patchkabel glasvezel
Merk
Corning
Serie
LanScape Algemeen
Bruto prijs
€ 64,98 per 1 PCE
Kortingsgroep
CR-FOP
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Patchkabel glasvezel
Merk
Corning
Serie
LanScape Algemeen
Bruto prijs
€ 64,98 per 1 PCE
Kortingsgroep
CR-FOP

Artikelspecificaties

Video's

Kannegieter
Actie:
Artikelklasse: Merk: Corning Serie: LanScape Algemeen
  • Resultaten 1 - 10 van 64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
  • >>
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
CFA 00215
SPH-DIN-KIT
DIN rail bracket Prijs op aanvraag
CFA 00306
VFL-AKIT
Toolkit, 1.25/2.5 VFL Adapters 143,12 1PCE
CFA 00320
FCC-CLEANER-FIBER
Fibre Optic Cleaning Fluid 38,04 1PCE
CFA 08021266
C46197-A
Standard Splice Tray, 10 stuks Prijs op aanvraag
CFA 08081269
C46197-A7-A69
Splice Organizer, crimp splice, 10 stuks Prijs op aanvraag
CFA 20302300
WAXWSE-00001-C005
Faceplate 2x LC-Duplex, 87x87 1,78 1PCE
cfa 8006
95-051-98-SP
Connector LC OM2/OM3/OM4 epoxy & polish 6,94 1PCE
CFF 1000000
FAN-BT-3CM-25
PVDF-tubes 3cm zakje 25 stuks 7,48 1PCE
CFF 1121000
FAN-BT25-12
Fan-outkit Indoor 12 vezels 635mm 21,76 1PCE
CFF 3062001
SFK-BASE-4SLOT
Spider fanout Basekit 24 vezels 70,34 1PCE
  • Resultaten 1 - 10 van 64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
  • >>