MRC-50EFC-SCLCKITM

Artikel: MAP 052950
Multimode 50um EF TRC Kit EM (2 SC/LC, 2 LC/LC) Metal

Klasse
Meet-/testapparatuur voor communicatietechniek
Merk
Fluke Networks
Serie
DSX
Bruto prijs
€ 425,00 per 1 PCE
Kortingsgroep
FN-02
Bestelhoeveelheid
1 PCE
Klasse
Meet-/testapparatuur voor communicatietechniek
Merk
Fluke Networks
Serie
DSX
Bruto prijs
€ 425,00 per 1 PCE
Kortingsgroep
FN-02

Artikelspecificaties

Video's

Kannegieter
Actie: Nee
Artikelklasse: Meet-/testapparatuur voor communicatietechniek Merk: Fluke Networks Serie: DSX
Geschikt voor: - Uitvoering: -
  • Resultaten 1 - 10 van 15
  • 1
  • 2
  • >
Vergelijken [Label.ClearCompare] Artikel Omschrijving Bruto prijs (€) per
MAP 052950
MRC-50EFC-SCLCKITM
Multimode 50um EF TRC Kit EM (2 SC/LC, 2 LC/LC) Metal 425,00 1PCE
MAP 052970
MRC-62EFC-SCLCKITM
Multimode 62.5um EF TRC KIT EM (2 SC/LC, 2 LC/LC), Metal 425,00 1PCE
MAP 403052
MRC-50-EFC-SCLC-M
Multimode 50um EF TRC 2M (SC/LC), Metal 170,01 1PCE
MAP 403152
MRC-625-EFC-SCLC-M
Multimode 62.5um EF TRC 2M (SC/LC), Metal 170,01 1PCE
MAP 403252
MRC-50-LCLC-0.3M-M
Multimode 50um TRC 0.3M FOR OTDR PORT (LC/LC), Metal 87,00 1PCE
MAP 403262
MRC-50-LCLC-M
Multimode 50um TRC 2M (LC/LC), Metal 77,00 1PCE
MAP 403272
MRC-62.5-LCLC.3M-M
Multimode 62.5um TRC 0.3M FOR OTDR PORT (LC/LC), Metal 87,00 1PCE
MAP 403352
MRC-625-LCLC-M
Multimode 62.5um TRC 2M (LC/LC), Metal 77,00 1PCE
MAP 403513
MMC-50-SCLC-M
Multimode 50um launch cable 105m (SC/LC), Metal 324,00 1PCE
MAP 403552
SRC-9-SCLC-KIT-M
Singlemode TRC KIT 2M (2 SC/LC, 2 LC/LC), Metal 257,00 1PCE
  • Resultaten 1 - 10 van 15
  • 1
  • 2
  • >